Białogard Dentysta na NFZ w nocy i w święta. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne 24/7 kwiecień, 2024 r. Ostry dyżur stomatologiczny NFZ w Białogardzie.

Doraźna pomoc dentystyczna:

Białogard dentysta w niedziele i w święta. w Białogardzie. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne. Doraźna pomoc dentystyczna 24/7 SOR.

NFZ

Kiedy na SOR z bólem zęba w Białogardzie?

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z bólem zęba, zadzwoń na całodobowe pogotowie dentystyczne, a także możesz skonsultować się z lekarzem stomatologiem lub zadzwonić do dyżurnego dentysty w Białogardzie. Do zobaczenia!. Pracujemy w maskach FFP3, FFP2 oraz chirurgicznych, używamy jednorazowych fartuchów, stosujemy gogle i przyłbice. Działamy nieprzerwanie od 1992. Dentysta ostry dyżur  ul. Moniuszki w Białogardzie.

Porady. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i sympozjach, dzięki czemu stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe. Aparaty ruchomei stałe. Nasze gabinety są wyposażone w specjalistyczny sprzęt dezynfekujący całą przestrzeń oraz wirusobójcze urządzenia klasy szpitalnej do dekontaminacji powietrza. Białogard Doraźna pomoc dentystyczna SOR. Pogotowie stomatologiczne 24/7.

Gabinet Stomatologiczny lek. dent.
Justyna Rutkowska
Usunięcie zęba mlecznego w znieczuleniu Dentysta ostry dyżur. Przegląd dentystyczny
Białogard  ul. Kopernika 119b

Otwarte:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 19:30
Sobota, niedziela, święta całodobowo.

  • Białogard Nagły ból zęba. Dentysta w niedziele i w święta w Białogardzie.

    NFZ Białogard całodobowy dyżur stomatologiczny. Poradniki pacjenta. Skuteczne rozwiązania – leczymy w oparciu o światowe standardy. Opieka podstawowa. Wszystko perfekcyjnie: profesjonalizm lekarzy, przytulna atmosfera, uśmiechnięte dziewczyny na recepcji, tworząc przyjazną atmosferę relaksu. Przychodnie są czynne od poniedziałku do piątku 8:00-20:00 i w soboty w pełnym zakresie usług. Protezy. Stomatologia estetyczna. Stomatologia estetyczna. Całodobowy dentysta w sobotę i w święta w Białogardzie.
  • Białogard Nagły ból zęba. Całodobowy dentysta na NFZ w sobotę i w święta w Białogardzie. Dentysta ostry dyżur w innych miastach (aktualizacja kwiecień, 2024 r.): Myślenice , Nidzica .